У Гимназији „Јосиф Панчић“ свечано је обележен завршетак школске године доделом диплома најуспешнијим ученицима. Уручене су дипломе матурантима, као и посебне награде за оне који су током школовања постигли изузетне резултате.
Највеће признање – титулу ђака генерације – понео је Никола Пајић.
Он је истакао да су протекле четири године обележила бројна такмичења и ваннаставе активности, а да је посебно поносан на резултате које је остварио из билологије, предмету којем је био посвећен током целог школовања.
Како је навео, управо га је интересовање за биологију усмерило ка одлуци да упише Медицински факултет.
Говорећи о признању које је добио, рекао је да се надао таквом исходу, истичући да је за успех било потребно много рада и свакодневног залагања.
Директорка школе, Јелена Стојкановић, честитала је матурантима на успешно завршеном средњошколском образовању, уз жељу да упишу жељене факултете, баве се оним што воле И буду успешни у будућем раду.
